Zondag 25 september start het eerste thema van het seizoen: 'The Prayer Course' over de waarde en kracht van gebed. Hierbij praktische informatie, zoals links naar video's en leidraden.
Van 25 september tot en met 13 november behandelen we de 'Prayer Course' in de samenkomst op de zondagochtenden. Ondersteund door onderwijs tijdens de samenkomsten, leidraden en video's voor de connectgroepen.
In 8 afleveringen word je door verschillende sprekers meegenomen in de diverse aspecten van gebed. Daarnaast zijn er ondersteunende videos en leidraden beschikbaar, die door de connectgroepen gebruikt kunnen worden. Zie onderstaand overzicht met de links naar leidraden en videos. Van harte aanbevolen!
In diezelfde periode zullen Jannie Griffioen en het gebedsteam op de betreffende zondagen gebedsavond houden in het Kerkelijk Centrum.
Datum | Onderwerp | Spreker | Video | Leidraad |
25 september | Waarom gebed? | Tiemen Westerduin | ||
02 oktober | Aanbidding | Richard Santinge | ||
09 oktober | Vragen | Jan Pool | ||
16 oktober | Luisteren | Joshua van der Vegt | ||
23 oktober | Voorbede | Richard Santinge | ||
30 oktober | Contemplatie | Wim Hoddenbagh | ||
06 november | Onbeantwoord gebed | Tiemen Westerduin | ||
13 november | Geestelijke strijd | Arjen ten Brinke |