Agenda
Hieronder vindt u de voorgenomen planning voor de zondagse samenkomsten. Zie voor informatie over de locatie van de samenkomsten de locatiepaginaVoor vragen kunt u contact opnemen met het secretariaat.


91 items worden weergegeven
DatumTijdSamenkomstleiderAanbiddingsleiderSprekerThemaSerieBijzonderhedenKinderenActueel
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
Sorteren 
 
DatumTijdSamenkomstleiderAanbiddingsleiderSprekerThemaSerieBijzonderhedenKinderenActueel
24 juni 2018 10.00 uur Stef Schagen Iris Terlunen Joop Gankema Mijn plaats in de gemeente Het Koninkrijk en de gemeente Zending In Focus (fam. Terlunen) Alle groepen  
17 juni 2018 10.00 uur Albert Jan Bolwijn Benjamin Koning Stef Schagen De apostolische gemeente Het Koninkrijk en de gemeente Xtra Tienerdienst in de Kunstaula Alleen groep 1 t/m 4  
10 juni 2018 10.00 uur Stef Schagen Henk Eilander Arie Baak   Doopdienst Alle groepen  
3 juni 2018 10.00 uur Arthur Noordermeer Gertine Oldeman Jarno van Dijk   Avondmaal Alle groepen  
27 mei 2018 10.00 uur Albert Jan Bolwijn Christina Bolwijn Stef Schagen Romeinen 9 t/m 11 Deel 2 (vervolg op 13 mei) Zending In Focus (fam. Korstanje) Alle groepen  
20 mei 2018 10.00 uur Stef Schagen Matthijs Hoornaar Vicky Sharma (India) Pinksteren  Generatiesamenkomst (tot ong. 11 uur) Alleen oppas voor baby's en peuters  
13 mei 2018 10.00 uur Erik Middelwijk Iris Terlunen Stef Schagen Maleachi 1 Deel 1; meer op 27 mei (over Romeinen 9-11) Er is ook een Shekinah Xtra samenkomst Alle groepen  
6 mei 2018 10.00 uur Stef Schagen Gertine Oldeman Jaap Dieleman Gods kracht in onze zwakheid Koninkrijk van kracht Avondmaal Groep 5 t/m 8 geen kindersamenkomst  
29 april 2018 10.00 uur Agnes Schagen Benjamin Koning Stef Schagen Zalving & karakter Koninkrijk van kracht  Alle groepen  
22 april 2018 10.00 uur Erik Middelwijk Henk Eilander Martin Koornstra Wonderen en tekenen Koninkrijk van kracht Opdragen Alle groepen  
15 april 2018 10.00 uur Stef Schagen Iris Terlunen Daniël Renger De Heilige Geest op ons Koninkrijk van kracht  Alle groepen  
8 april 2018 10.00 uur Shekinah i.s.m. Arthur Noordermeer Shekinah Shekinah Phase 3   Groep 5 t/m 8 geen kindersamenkomst  
1 april 2018 10.00 uur Albert Jan Bolwijn Christina Bolwijn Theo Dekker   Pasen Alle kinderen vanaf groep 1 zijn erbij in de samenkomst  
30 maart 2018 19.30 uur Stef Schagen Gertine Oldeman  We lezen met elkaar het lijdensverhaal  Avondmaal   
25 maart 2018 10.00 uur Arthur Noordermeer Benjamin Koning Jeroen Koornstra Zoals Jezus - leven door geloof  Zijn en leven zoals Jezus Zending In Focus (Varanasi) Alle groepen  
18 maart 2018 10.00 uur Erik Middelwijk Iris Terlunen Inge Haverkamp Zoals Jezus - leven in afhankelijkheid van de Vader Zijn en leven zoals Jezus X-tra Tienerdienst in de Kunstaula Alle groepen  
11 maart 2018 10.00 uur Albert Jan Bolwijn Gertine Oldeman Hanna Massad Zoals Jezus - active faith Zijn en leven zoals Jezus  Alle groepen  
4 maart 2018 10.00 uur Stef Schagen Henk Eilander Harmen Mojet Zoals Jezus - de vrucht van de Geest  Zijn en leven zoals Jezus Avondmaal Groep 5 t/m 8 geen kindersamenkomst  
25 februari 2018 10.00 uur Rob Verhagen Christina Bolwijn Stef Schagen De gevende God  Zending in Focus (fam. Companjen) Alle groepen  
18 februari 2018 10.00 uur Arthur Noordermeer Iris Terlunen Stef Schagen   Doopsamenkomst Alle groepen  
11 februari 2018 10.00 uur Maaike Pijnacker Hordijk Benjamin Koning Coen Nuijten Op reis  Kerk en Schooldienst samen met de Ireneschool Alleen oppas voor baby's en peuters  
4 februari 2018 10.00 uur Stef Schagen Christina Bolwijn Martin Dol Het Koninkrijk van God binnen in u De principes van Het Koninkrijk van God Avondmaal, Shekinah Xtra Alle groepen  
28 januari 2018 10.00 uur Albert Jan Bolwijn Gertine Oldeman Michiel Koelewijn De economie van het Koninkrijk van God De principes van Het Koninkrijk van God  Alle groepen  
21 januari 2018 10.00 uur Rob Verhagen Iris Terlunen Stef Schagen De principes van het Koninkrijk van God n.a.v. Mat 5 De principes van Het Koninkrijk van God Zending In Focus (fam. Bremer) Alle groepen  
14 januari 2018 10.00 uur Arthur Noordermeer Henk Eilander Johan Selier Zoek eerst het Koninkrijk van God De principes van Het Koninkrijk van God Opdragen Alle groepen  
7 januari 2018 10.00 uur Erik Middelwijk Benjamin Koning Stef Schagen Romeinen 9-11  Avondmaal Alle groepen  
31 december 2017 10.00 uur Stef Schagen Gertine Oldeman     Groep 3 t/m 8 geen kindersamenkomst  
25 december 2017 10.00 uur Albert Jan Bolwijn Gertine Oldeman Maaike Pijnacker Hordijk   Generatiesamenkomst Kerst Alle kinderen vanaf groep 1 zijn erbij in de samenkomst  
24 december 2017 10.00 uur Rob Verhagen Iris Terlunen Albert Jan Bolwijn Een gastvrije gemeente Leven in verbondenheid met elkaar  Groep 5 t/m 8 geen kindersamenkomst  
24 december 2017 20.30 uur Arthur Noordermeer Christina Bolwijn Stef Schagen Het perfecte cadeau  Kerstavond   
17 december 2017 10.00 uur Erik Middelwijk Henk Eilander Phil Tolstead, vertaling Robin Kusters Psalm 26: Het hart van David  opdragen Alle groepen  
10 december 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer Benjamin Koning    Zending in Focus (fam. Lukasse) Alle groepen  
3 december 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer Henk Eilander Stef Schagen het verdriet van Michal (2 Samuel 6) Leven in verbondenheid met elkaar Avondmaal Alle groepen  
26 november 2017 10.00 uur Stef Schagen Benjamin Koning Martijn Piet Barmhartigheid en genade in relaties (Barnabas en Paulus Handelingen 15) Leven in verbondenheid met elkaar X-tra Tienerdienst in de Kunstaula Alle groepen  
19 november 2017 10.00 uur Maaike Pijnacker Hordijk Marcel & Lydia Zimmer & Band Marcel & Lydia Zimmer Familie Leven in verbondenheid met elkaar Generatiesamenkomst Alle kinderen vanaf groep 1 zijn erbij in de samenkomst  
12 november 2017 10.00 uur Erik Middelwijk Christina Bolwijn Stef Schagen Johannes 3 over het gesprek met Nicodemus  Doopdienst Alle groepen  
5 november 2017 10.00 uur Shekinah i.s.m. Arthur Noordermeer Shekinah Gor Khatchikyan 2-Gather  Open Kerken Zondag en Avondmaal Groep 5 t/m 8 geen kindersamenkomst  
29 oktober 2017 10.00 uur Rob Verhagen Henk Eilander Stef Schagen God van de Generaties (Maleachi 4:6)  Zending in Focus Alle groepen  
22 oktober 2017 10.00 uur Rob Verhagen Henk Eilander Wim Kok De wil van God: Oren om te horen wat de Geest van God tot de gemeente zegt 1/4 Toegewijd aan de Vader - Een Godgerichte gemeente  Alle groepen  
15 oktober 2017 10.00 uur Erik Middelwijk Gertine Oldeman Sven Leeuwestein De orde van God: De gemeente gebouwd op het fundament van apostelen en profeten 1/3 Toegewijd aan de Vader - Een Godgerichte gemeente  Alle groepen  
8 oktober 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer Benjamin Koning Stef Schagen Toegewijd aan de Vader 1/2 Toegewijd aan de Vader - Een Godgerichte gemeente  Alle groepen  
1 oktober 2017 10.00 uur Stef Schagen Christina Bolwijn Peter Sleebos De eer van God: De eer van God boven de eer van mensen. 1/1 Toegewijd aan de Vader - Een Godgerichte gemeente  Alle groepen  
24 september 2017 10.00 uur Albert Jan Bolwijn Gertine Oldeman Richard Santinge Game Changer (Handelingen 10:34-48)  Doopdienst Groep 5 t/m 8 geen kindersamenkomst  
17 september 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer Iris Terlunen Stef Schagen Relaties vanuit Genesis 1:26-28 in het kader van "Samen staan we sterk"  Zending in Focus Alle groepen  
10 september 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer Henk Eilander Arjen Verboom Identiteit  Avondmaal Alle groepen  
3 september 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer en Rob Verhagen Matthijs Hoornaar Maaike Pijnacker-Hordijk Startzondag: Samen staan we sterk!  Generatiesamenkomst Geen kindersamenkomst  
27 augustus 2017 10.00 uur Erik Middelwijk Benjamin Koning Dick Westerhof Gods Koninkrijk zichtbaar maken     
20 augustus 2017 10.00 uur Rob Verhagen Henk Eilander Hans Alblas Job leert ons buigen  ZIF Alle groepen  
13 augustus 2017 10.00 uur Albert Jan Bolwijn Christina Bolwijn Jarno van Dijk Ontvankelijk zijn voor Gods Geest (Lukas 1:26-38)   Groep 5 t/m 8 geen kindersamenkomst  
6 augustus 2017 10.00 uur Rob Verhagen Henk Eilander Stef Schagen Het karakter van Daniël (Daniël 1)  Avondmaal Groep 3 t/m 8 geen kindersamenkomst  
30 juli 2017 10.00 uur Erik Middelwijk Iris Terlunen Christian Tan Vasthouden aan de beloften van God   Groep 3 t/m 8 geen kindersamenkomst  
23 juli 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer Iris Terlunen Albert Jan Bolwijn Het belang van aanbidding - n.a.v. 2 Samuël 5 en 6   Groep 3 t/m 8 geen kindersamenkomst  
16 juli 2017 10.00 uur Albert Jan Bolwijn Benjamin Koning Inge Haverkamp Dat ons denken, doen en handelen bepaald worden door uw Geest 4/4: De tegenwoordigheid en het werk van de Heilige Geest  Groep 5 t/m 8 geen kindersamenkomst  
9 juli 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer Henk Eilander Phil Tolstead How can we truly love Jesus? (Lukas 14:25-35)   Groep 5 t/m 8 geen kindersamenkomst  
2 juli 2017 10.00 uur Erik Middelwijk Christina Bolwijn Stef Schagen Het hart van de Vader (Lukas 15)  Avondmaal Alle groepen  
25 juni 2017 10.00 uur Rob Verhagen Benjamin Koning Jan Pool Het herstellende en vernieuwende werk van de Heilige Geest 3/4: De tegenwoordigheid en het werk van de Heilige Geest  Alle groepen  
18 juni 2017 10.00 uur Albert Jan Bolwijn Berdien Rienstra Gordon van Veelen De Zalving van de Heilige Geest 2/4: De tegenwoordigheid en het werk van de Heilige Geest  Alle groepen  
11 juni 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer Henk Eilander Johan Selier De tegenwoordigheid van de Heilige Geest 1/4: De tegenwoordigheid en het werk van de Heilige Geest  Alle groepen  
4 juni 2017 10.00 uur Erik Middelwijk Benjamin Koning Matthias Joosse Pinksteren  1e Pinksterdag - Generatiesamenkomst Geen kindersamenkomst  
28 mei 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer Iris Terlunen Richard Santinge Jezus projecteren (Lucas 19:1-10)  Doopdienst Groep 5 t/m 8 geen kindersamenkomst  
21 mei 2017 10.00 uur Erik Middelwijk Benjamin Koning Joël Aerts Een nieuw seizoen - Herken je obstakels en ga wandelen in je roeping!  Band met blazers - Diaconiecollecte Groep 5 t/m 8 alleen tijdens lofprijs beneden  
14 mei 2017 10.00 uur Rob Verhagen Iris Terlunen Kym Diment Je naaste als jezelf! 4/4 Leven in verbondenheid met elkaar  groep 4 geen kindersamenkomst  
7 mei 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer Christina Bolwijn Johan Selier De Bijbelse betekenis van eenheid 3/4 Leven in verbondenheid met elkaar Avondmaal - Doventolk aanwezig Groep 1 t/m 4 alleen tijdens lofprijs beneden; Groep 5 t/m 8 geen kindersamenkomst  
30 april 2017 10.00 uur Albert Jan Bolwijn Berdien Rienstra Phil Tolstead Vergeving 2/4 Leven in verbondenheid met elkaar  Groep 1 t/m 8 alleen tijdens lofprijs beneden   
23 april 2017 10.00 uur Erik Middelwijk Benjamin Koning Ciska Noordermeer Gezonde Communicatie 1/4 Leven in verbondenheid met elkaar  Alle groepen  
16 april 2017 10.00 uur Rob Verhagen Andreas Markerink Coen Nuijten   1e Pinksterdag - Generatiesamenkomst Oppas voor Baby's, Dreumessen en Peuters  
14 april 2017 19.30 uur Rob Verhagen Christina Bolwijn Albert Jan Bolwijn Vrijheid in Christus (Galaten 5:1)  Goede Vrijdag - Avondmaal Geen kindersamenkomst  
9 april 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer Shekinahband André Guijs (we are / are we) ONE (Efeze 4:11-13)   Groep 5 t/m 8 geen kindersamenkomst  
2 april 2017 10.00 uur Albert Jan Bolwijn Benjamin Koning Johan Selier Het bouwen van een cultuur van eer (Lucas 4:16-30)  Doventolk aanwezig - Avondmaal - Inzameling Voedselbank Alle groepen  
26 maart 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer Christina Bolwijn Zendingsteam Veelkleurig Verspreiden 4/4 De Grote Opdracht Zendingszondag Alle groepen  
19 maart 2017 10.00 uur Rob Verhagen Iris Terlunen Peter Sleebos De macht en het gezag van Jezus volgelingen 3/4 De Grote Opdracht  Groep 4 t/m 7 geen kindersamenkomst  
12 maart 2017 10.00 uur Erik Middelwijk Andreas Markerink Kees van Velzen (Bid om) arbeiders in Zijn oogst - de verantwoordelijkheid van Jezus volgelingen 2/4 De Grote Opdracht  Groep 1 t/m 4 alleen bij lofprijs beneden  
5 maart 2017 10.00 uur Wouter Terlunen Berdien Rienstra Pieter Zwart Discipelen worden, discipelen maken - Een cultuur van discipelschap 1/4 De Grote Opdracht Avondmaal Alle groepen  
26 februari 2017 10.00 uur Albert Jan Bolwijn Henk Eilander Phil Tolstead Romeinen 1:1-17  Doventolk aanwezig Alle groepen. Groep 5 t/m 8 alleen bij de lofprijs beneden  
19 februari 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer Iris Terlunen Wim Priester Een rein geweten (1 Petrus 3:13-22)  Doopdienst Geen kindersamenkomst voor groep 4 t/m 8; overige groepen wel  
12 februari 2017 10.00 uur Wouter Terlunen Benjamin Koning Albert Jan Bolwijn Nu is de tijd om vrucht te dragen! (Matteüs 25:14-30)   Alleen Baby's, Dreumesen en Peuters  
5 februari 2017 10.00 uur Rob Verhagen Christina Bolwijn Johan & Jeannette Lukasse Zuivere Godsdienst voor God de Vader (omzien naar armen, weduwen en wezen) 4/4 Huis van aanbidding - Veranderen in Zijn aanwezigheid Doventolk aanwezig Geen kindersamenkomst voor groep 5 t/m 8; overige groepen wel kindersamenkomst  
29 januari 2017 10.00 uur Erik Middelwijk Benjamin Koning Johan Selier Aanbidding en de Shekinah aanwezigheid van God 3/4 Huis van aanbidding - Veranderen in Zijn aanwezigheid Avondmaal Alle groepen  
22 januari 2017 10.00 uur Arthur Noordermeer Berdien Rienstra Sven Leeuwenstijn Het belang van doorbraak in aanbidding 2/4 Huis van aanbidding - Veranderen in Zijn aanwezigheid Gebarentolk aanwezig - Shekinah X-TRA Samenkomst Alle groepen t/m groep 7 kindersamenkomst; groep 8 bij X-TRA Samenkomst  
15 januari 2017 10.00 uur Albert Jan Bolwijn Andreas Markerink Martin Koornstra God aanbidden in Geest en in waarheid 1/4 Huis van aanbidding - Veranderen in Zijn aanwezigheid  Alle groepen  
8 januari 2017 10.00 uur Rob Verhagen Iris Terlunen Johan Selier Geestelijke strijd (Mattheüs 4:1-11)  Gebarentolk aanwezig Alle groepen  
1 januari 2017 10.00 uur Wouter Terlunen Henk Eilander Wouter Terlunen Nieuwjaarssamenkomst  Nieuwjaarsdag - Avondmaal Alleen Baby's en Dreumesen  
31 december 2016 19.30 uur Arthur Noordermeer Gertine Oldeman Arthur Noordermeer Ieder heeft iets  Oudejaarsavond Geen kindersamenkomst  
25 december 2016 10.00 uur Rob Verhagen Iris Terlunen Kerstteam www.kerst.feest.kom/ege  1e Kerstdag - Generatiesamenkomst Alleen Baby's, Dreumesen, Peuters  
24 december 2016 20.30 uur Wouter Terlunen Benjamin Koning Pieter Zwart www.kerst.feest.kom/ege  Kerstavond Geen kindersamenkomst  
18 december 2016 10.00 uur Erik Middelwijk Henk Eilander Phil Tolstead Wrestling to know God   Alle groepen  
11 december 2016 10.00 uur Rob Verhagen Andreas Markerink Joop Gankema Van slaaf naar zoon - Karakter en bestemming 4/4 Leven als zonen en dochters - Van slaaf naar zoon Medewerking van X-Salt koor   
4 december 2016 10.00 uur Arthur Noordermeer Benjamin Koning Johan Selier Van slaaf naar zoon - Autoriteit in Christus 3/4 Leven als zonen en dochters - Van slaaf naar zoon Avondmaal   
27 november 2016 10.00 uur Erik Middelwijk Iris Terlunen Martin Dol Van slaaf naar zoon - Leven door genade 2/4 Leven als zonen en dochters - Van slaaf naar zoon    
20 november 2016 10.00 uur Wouter Terlunen Henk Eilander Sven Leeuwenstijn Van slaaf naar zoon - Weesdenken vs zoonschap 1/4 Leven als zonen en dochters - Van slaaf naar zoon    
13 november 2016 10.00 uur Arthur Noordermeer Matthijs Hoornaar Matthijs Hoornaar   Generatiesamenkomst   
91 items worden weergegeven